Softnews

Прихована настройка в месенджері дозволяє читати чуже листування

WhatsApp

Найбільшу популярність у світі серед сервісів спілкування має WhatsApp. Ним активно користуються понад 2 мільярди людей. Це програмне забезпечення дозволяє абсолютно безкоштовно відправляти текстові повідомлення, пересилати медіафайли, здійснювати голосові дзвінки, дзвонити, скориставшись відеозв’язком, ділитися місцем розташування, а ще здійснювати масу інших дій, без жодних труднощів. З часом цей сервіс удосконалюється, щоразу додаючи нові функціональні можливості. Це робить його ще зручнішим та, цим самим, розширюється коло абонентів.


Дійшло навіть до того, що в даному сервісі з’явилася прихована настройка, яка дозволяє читати чуже листування. Скористатися нею може будь-хто. За замовчуванням вона ввімкнена у всіх.
Для того щоб прочитати чиє-небудь переписування, варто тільки ввести в адресному рядку будь-якого браузера адресу: https://wa.me/number, а слово number замінити номером телефону в міжнародному форматі.

Відразу ж після цього, якщо у користувача месенджера ввімкнена опція «Прямий зв’язок», стане можливим побачити раніше відправлені (кому-небудь) або отримані (від кого-небудь) повідомлення. Таким чином, ще стане відомо: чи є конкретна людина абонентом месенджеру чи ні. Виходить, що у WhatsApp не вважають подібну інформацію цінною.

WhatsApp

До того ж, виявлено, що приватні повідомлення користувачів індексуються в пошукових системах. Першим на це відреагував Google. В пошуковій системі браузера можна знайти повідомлення, які відправлялися з різних номерів телефонів.

Дивно, але все це можливе, навіть при тому, що приватні повідомлення даного месенджера захищені наскрізним шифруванням, що мало б забезпечувати конфіденційність.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Один із недоліків Xiaomi Mi Band 5 глибоко розчарував покупців

В минуле

Смартфони навчили визначати сп’яніння власника

В майбутнє

Також буде цікаво