На останній версії MIUI 12.5 від Xiaomi перестають працювати сервіси Google

Зараз на головній

Співробітники компанії Xiaomi працюють майже цілодобово. Саме через це юзерам китайських айфонів постійно приходять оновлення, в той час як до гаджетів міжнародних компаній доходять не всі оновлення та тренди.


XDA Developers – спільнота мобільних розробників виклала список прошивок, які були представлені до середини квітня. В перелік увійшли близько 30 прошивок від Xiaomi, Redmi і Poco. При цьому розробники попрацювали не лише над новими флагманами, але й над звичайними смартфонами, які з’явилися вперше на ринку декілька років тому.

Правда занадто сильно радіти ми б не радили. Якщо ви маєте на меті протестити нові фішки прошивки, то цілком можливо, що ви зіткнетесь з цілим рядом обмежень. Основне з яких – установити прошивку можна виключно на китайські версії гаджетів. Прошивки є тестовими, тому велика ймовірність того, що в них є баги та помилки. Ще одна суттєва незручність – мовне питання, навіть міжнародна англійська підтримується не на всіх смартфонах, а про російську чи українську можна й не говорити. Ну і найбільший мінус прошивки – вони позбавлені всіх сервісів Google, тому про улюблений YouTube, Gmail  та Google Play можна забути.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,725Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей