В Україні вийшли україномовні артбуки по The Last of Us Part II та Death Stranding

Зараз на головній

Досить відоме українське видавницвто MAL’OPUS випустило артбуки по The Last of Us Part II та Death Stranding українською мовою. Новинки вже доступні в українських магазинах, а ми вже навіть встигли потримати їх в руках і зараз розповімо вам своє враження.


Death Stranding українською

Death Stranding

Коли береш в руки цей артбук, відразу відчувається його солідна вага. Книга надургокована на дуже якісному папері. З цього творіння можна дізнатисть майже все про світ гри. На 256 сторінках розкриваюються всі ключові персонажі суперечливого, але дійсно неймовірного товріння Хідео Коджіми. Одному тільки Сему Бріджесу присвячено  8 сторінок, на яких можна побачити, як виглядали ранні задумки головного героя, і як вони переросли в те, що ми отримали в фіналі.

Завдяки цій книзі можна набашто глибше зануритись у світ гри. Дізнатисть хто ж такі Бійці світових воєн та чому вони не дають спокою головному герою,  познайомитись зі всіма локаціями у найменших деталях, починаючи віл Центрального вузла та закінчуючи Узбережжям Амелі. Все тут продумано та виконано дуже якісно. В книзі можна знайти дуже багато елементів які так і не ввійшли в саму гру, а також детальні макети озброєння, техніки та химерних чудовиськ, якими так славиться ця гра.

Придбати Артбук Death Stranding на українській мові можна по цьому посиланню.

The Last of Us Part II на “солов’їній”

Ще одним неймовірним подарунком для українських геймерів став просто неймовірний артбук на 200 сторінках про пригодин Еллі та її друзів. Книга, як і сама гра, наповнена смутком та безвихідністю, але в той же час це неймовірно якісний продукт, який  просто приємно тримати в руках вдихаючи свіжий запах щойно надрукованого артбуку.

Книга розділена на 8 частин, кожна з яких розповідає свою історцію про цю гру. Малюнки та концепарти виконані на дуже високому рівні. До їх опису теж зауважень немає. Рідною українською мовою нас проведуть через всю історію, починаючи від безпечного Джексона та закінчуючи неймовірною Каліфорнією.

На десерет автори приготували геймерам брендову символіку та ще декілька приємних сюрпризів. Проте будьет обережні, якщо ви ще не пройшли гру, на вас можуть чекати спойлери.

Придбати артбук The Last of Us Part II можна за цим посиланням.

Оба ці творіння безумовно заслуговують на увагу українських геймерів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,088Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор Vodafone запустил новую услугу, о которой мечтали многие украинцы

Оператор мобильной связи компания "Vodafone Украина" запустил новую услугу, о которой мечтали многие украинцы — по крайней мере тем,...

Більше схожих статей