Київстар

«Халявного» інтернету не буде – Київстар знову накрутив ціни

Обговорення
Київстар

Мобільний оператор Київстар буде знову підвищувати ціни на інтернет – тепер пакет з мінімальним набором «булочок» обійдеться в 150 грн. Важливо розуміти – це акційна ціна, після того, як знижки закінчаться, ціни піднімуться.


Зараз на вибір користувачів надається три пакетних тарифу. Швидкість всюди однакова – 100 Мбіт / сек, але ціни різняться вагомо. Пройдемося за пропозиціями докладніше.

  1. «Ігровий». Даний пакет створений для геймерів, «танкістам» передбачені особливі бонуси від компанії Wargaming. Надається безлімітний інтернет, також бонусом додається спеціальна сім-карта для планшетних комп’ютерів. На думку «Київстар», геймери люблять спілкуватися, тому в даному пакеті передбачено 300 безкоштовних хвилин для дзвінків на сторонні номера.
  2. «Базовий». На цьому пакеті не включений безлімітний інтернет – користувачам доступно 12 000 Мб, однак до більш ніж на 40 інтернет-платформ доступ необмежений. Також тут передбачено 120 безкоштовних хвилин для дзвінків на інші номери.
  3. «Вигідний». Середній варіант між перерахованими вище пропозиціями, пакет передбачає безлімітний інтернет, проте доведеться розщедриться – якщо «Базовий» обійдеться користувачеві в 200 гр в місяць, то за «Вигідний» належить платити 250 гривень. Однак при активації даного тарифу вам в подарунок нададуть сім-карту для планшета, а також постійний доступ до деяких відеосервісів.

На час дії акції вартість всіх пакетів знижується на 50 гривень при активації.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Пора продавати нирку – новий iPhone 12 буде коштувати дуже дорого

В минуле

Xiaomi поставила крест на 15 смартфонах

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle