Київстар

«Київстар» пропонує прив’язати два номери на одну сім-карту

Обговорення
Київстар, Vodafone або lifecell

Український оператор «Київстар» почав пропонувати унікальну в рамках країни послугу – прив’язку другого номера до однієї сім-карті. Зробити це можна віддалено за допомогою цифрових команд, обійдеться послуга всього в 30 гривень.


Представники компанії пояснили, що нічого розподіляти і розбивати не потрібно – номер буде працювати як і основний, без будь-яких проблем. Щоб дзвонити саме на другий номер, необхідно набрати комбінацію 818, після чого сам номер.

Для підключення послуги зовсім необов’язково йти в відділення, зробити це можна за допомогою дзвінка оператору або відразу ж за допомогою цифрової команди. Для цього потрібно набрати * 100 * 33 * 2 #, потім зателефонувати за цим номером. Після цього на телефон прийде повідомлення, в якому будуть описані подробиці. Зокрема, саме в СМС буде вказано ваш новий номер, який генерується в спеціальній програмі. При бажанні можна вплинути на вигляд номер, тобто присутній аналог послуги «Золотий номер», однак для цього потрібно зв’язуватися з оператором. Вартість підключення другого номера складає 30 гривень. Відключити послугу можна шляхом набору комбінації * 100 * 33 * 4 #.

Також представники «Київстару» пояснили, кому знадобиться дана пропозиція. В першу чергу, другий номер треба використовувати бізнесменам, які хочуть мати домашній і робочий телефон, але не бажають заводити для цього двухсімочний апарат. Також його можна використовувати для реєстрації на різних ресурсах, щоб зберегти свій основний номер від спаму. В цілому, через даної можливості пропадає сенс у другому телефоні.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Украине решили внедрять 5G уже на законодательном уровне

В минуле

Названо цікаві можливості Viber, про які багато хто не знає

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle