Київстар

Київстар відшкодує збитки для частини абонентів

Представники стільникового оператора «Київстар» заявили, що стануть відшкодовувати збитки своїм абонентам, які з різних причин не отримали послуги, які до цього оплатили. Так як таких людей виявилося багато, компанія пояснила причини неполадками в обладнанні.

Дану інформацію представники «Київстар» опублікували на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook після численних скарг користувачів. Особливо вразив відгук однієї з клієнтів фірми, яка виплеснула весь негатив у своїй публікації. Вона написала, що є користувачем послуги «SIM для планшета», оплатила тариф на початку місяця, проте вже до середини поточного сезону так і не отримала інтернет в рамках опції. Користувач намагається з’ясувати причини під час телефонних дзвінків, але вже протягом 9 днів не може додзвонитися до операторів. В онлайн-чаті «Київстар» їй відповідають, що виправлять ситуацію «вже завтра», але ці «сніданки» тривають більше тижня і ніякого рішення не видно. Дівчина дуже переживає, що гроші, які вона вже витратила даремно, ніхто їй не компенсує, однак в компанії заспокоюють – всі втрати будуть відновлені.

Представники компанії заявляють, що подібні складнощі відчувають безліч людей, однак вони можуть бути спокійні – всі фінансові витрати будуть компенсовані. Фірма проведе перетарифікацію і витрачені даремно дні послуг будуть перенесені до наступного фінансового періоду. Що стосується причин виникнення перебоїв поставок опцій, то «Київстар» називає неполадки в обладнанні, які будуть усунені в найближчі дні.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button