Київстар

Як раніше не буде: Київстар змінив умови використання інтернету

Київстар

Київстар застосував новий підхід до надання своїм абонентам мобільного інтернету. Новація полягає в тому, що з’являється можливість отримати додатково певну кількість гігабайтів у будь-який час. Розповсюджується це правило на всіх клієнтів незалежно від того, яким тарифним планом вони користуються.


З 12 січня 2021 року абоненти з тарифами передплати та контракту (фізичні особи) зможуть користуватися додатковими пакетами мобільного інтернету згідно з єдиними умовами, незалежно від обраного тарифного плану.

Нагадаємо, що додаткові пакети мобільного інтернету надаються лише тоді, коли закінчився основний обсяг мегабайтів у тарифі. У більшості тарифних планів абоненти можуть отримати протягом доби до 10 пакетів по 100 Мб кожен. З 12 січня 2021 року для спрощення умов обслуговування цей принцип тарифікації буде діяти у всіх актуальних та архівних тарифах передплати та контракту (для фізичних осіб). З детальними умовами можна буде ознайомитися у описі тарифних планів починаючи з 12 січня.

Також абоненти Київстар, у яких закінчився основний обсяг мегабайтів у їх тарифі, можуть замовити окремий пакет «День онлайн» з 1000 Мб або 4000 Мб. Цей пакет послуг створений для активних інтернет-користувачів, які хочуть заощадити на трафіку. Його вартість буде меншою, ніж користуватися додатковими пакетами по 100 Мб в тарифі.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Українцям розповіли про те, як управляти смартфоном за допомогою жестів

В минуле

Как ранее не будет: Киевстар изменил условия использования интернета

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle