Київстар

Київстар попередив абонентів щодо покриття

Киевстар

Абонентам Київстар не варто непокоїтись з приводу стабільності покриття мобільного інтернету. Це питання є одним із ключових завдань відомої української мережі. Адже в сучасному світі людське життя неабияк залежить від «глобальної павутини».


Мобільний оператор Київстар безупинно працює, розвиваючи та удосконалюючи покриття мережі. В цьому напрямку він має певні успіхи. В офіційній прес-службі Київстар заявили про те, що наразі за розширення покриття мережі, в основному відповідає, поширення інтернету 4G, використовуючи частоти у 900 МГц. Це дозволить з’явитися мобільному інтернету у 24 віддалених пунктах Чернівців.

На цій території живе біля 27 тис. українців, які з допомогою швидкісного та стабільного мобільного інтернету отримають ряд додаткових можливостей для поліпшення умов спілкування у межах мережі, на роботі, при здобуванні освіти тощо.

Київстар 4G

Обмінюватись частотами в діапазоні 900 МГц стало можливим не так давно – лише в липні 2020 року. Для запуску оновленої системи, оператору знадобилося 2 роки старанної праці. А ще, заради цього, Київстар змушений був відмовитися від ряду діапазонів, з метою перерозподілу зайвого спектру між іншими постачальниками зв’язку, що утворився, та забезпечення стабільних ліній радіочастот по всій країні. У Київстар планують збільшити покриття мережі, використовуючи ще вищі діапазони: 1800 і 2600 МГц.

Компанія теж повідомляє про те, що за 2020 рік до швидкісного мобільного інтернету було під’єднано, біля, 5 тис. населених пунктів. А за 2 роки можливість користуватися новими технологіями інтернету від Київстару з’явиться в 12 тис. населених пунктів. Якщо говорити про більш глобальні плани оператора, то він хоче забезпечити 4G-інтернетом 90% українців.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

У ПриватБанку змінено умови зняття готівки

В минуле

5 смартфонів, які не слід купувати літом

В майбутнє

Також буде цікаво