Київстар

В Київстар тарифи стали меншими в половину

Обговорення
Київстар

Головними обов’язками Київстару є не лише зв’язок, але й інші сфери послуг. Приміром, у його користувачів є можливість користуватися послугою «Київстар ТВ» й, таким чином, мати змогу переглядати велику колекцію фільмів і телеканалів.


Тепер оператор порадував своїх клієнтів новими акціями. Про це стало відомо на офіційному порталі Київстар. Там зазначено, що, починаючи з 18 серпня, ті користувачі, які уже відкрили для себе «Київстар ТВ» в режимі «Легкий старт», матимуть можливість продовжити підписку за тарифом «Сімейний». При цьому, протягом перших трьох місяців, абоненти зможуть користуватися послугою зі знижкою в 50 відсотків.

До того ж, якщо відмовитися від «Сімейного» тарифу, то під’єднати інший дозволяється. Про це слід тільки повідомити оператора мобільного зв’язку або скористатися для цього додатком «Мій Київстар». Варто нагадати, що таку змогу користувачі мали навіть до того, як дії «Легкого старту» були завершені.

Київстар

Слід наголосити, що послуга «Легкий старт» спрямована насамперед на тих абонентів, котрі хочуть спробувати «Київстар ТВ». У користувачів, які матимуть таку послугу, буде доступ до більше, ніж 200 телеканалів, а також до відеотеки з понад 2 тис. фільмів і серіалів, що розташовані на одній платформі. Діятиме такий тариф протягом одного місяця. Платити за нього додатково не потрібно.

У компанії Київстар наголошують на тому, що для бізнес-клієнтів або тих абонентів, які під’єднали цю послугу до 17 серпня, умови тарифного плану змінюватися не будуть. Решту тарифів теж залишаються без змін.

Ще в Київстар нагадують, що у 2020 році до швидкісного мобільного інтернету було під’єднано 5 тис. населених пунктів. А у 2022 планується таке ж підключення ще 12 тис. населених пунктів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Головне, що необхідно знати клієнтам ПриватБанку, про нові умови зняття готівки

В минуле

20 Гб інтернету і 300 хвилин за 3 гривні в день: новий тариф Київстар

В майбутнє

Також буде цікаво