Київстар

Київстар дозволив переглядати фільми та передачі без інтернету

Київстар запровадив нову функцію завантаження, яка дозволяє глядачам дивитися фільми, мультфільми, серіали та шоу без доступу до інтернету. Ця можливість є особливо корисною під час перебоїв в електропостачанні, забезпечуючи безперервність розваг.

Користувачі можуть завантажувати контент заздалегідь, який потім зберігається у вкладці “Моє відео” на необмежений термін. Ця функція доступна всім абонентам “Київстар ТБ”, незалежно від їхнього пакету. Однак контент з категорії “Придбати” необхідно придбати, перш ніж його можна буде завантажити.

Щоб насолоджуватися переглядом в режимі офлайн, новим користувачам достатньо увійти в систему, вказавши свій номер телефону, і підключити пакет. Київстар ТБ доступний абонентам усіх мобільних операторів та інтернет-провайдерів. Більше того, один обліковий запис може отримувати доступ до контенту на п’яти пристроях одночасно, включаючи смартфони, планшети, ноутбуки, SMART-телевізори та телевізійні приставки. Ця функція з декількома пристроями особливо популярна серед сімей.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button