Київстар

Київстар запустив найвигідніший тариф на час карантину

Напевно кожен українець не один раз мріяв про те, щоб нарешті перестати віддавати великі суми грошей за голосовий зв’язок, а також за мобільний і домашній інтернет, адже такого роду витрати є досить великими при постійному щомісячної використанні телекомунікаційних можливостей. Втім, тепер про все це можна забути, так як стільниковий оператор Київстар, будучи лідером «великої трійки», вирішив приємно порадувати всіх абонентів новим тарифним планом, який він пропонує підключити всім бажаючим. В його рамках клієнт телекомунікаційної компанії отримує масу можливостей, а деякі і просто унікальні.

Стільниковий оператор Київстар вважав за необхідне залучити нових абонентів вкрай вигідними умовами обслуговування, а разом з тим утримати старих, адже новий тарифний план, який був запущений компанією, доступний усім бажаючим без будь-яких винятків. Всі включені в тариф пакети можливостей повною мірою без доплат, обмежень та інших «підводних каменів» повноцінно працюють як в домашньому регіоні, до якого прив’язаний номер телефону, так і в будь-якій інший частині країни, що робить запущений тарифний план дуже і дуже вигідним для довгострокового використання. Кожен, хто його собі підключить, зможе використовувати його в смартфонах, планшетах, роутерах, ноутбуках і будь-яких інших пристроях, яких зараз на ринку неймовірно багато.

[adsforwp id=”10622″]

Доступ до всіх послуг надається на базі інфраструктури в мережах 2G, 3G і 4G LTE, а в майбутньому в Україні з’явиться і мережа 5G, причому з дуже високою швидкістю передачі даних. Клієнт компанії Київстар, який підключить собі новий тарифний план, буде стабільно кожен місяць отримувати 12 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості до 300 Мбіт / с. Також абонент отримує 120 хвилин дзвінків на всі українські номери і повний безліміт в мережі Київстар.

Всі разом базовий

В рамках даного тариф присутня і зовсім унікальна послуга – безлімітний домашній інтернет на швидкості 100 Мб в секунду. Такий набір можливостей робить новий тариф під назвою “Все разом базовий” вкрай вигідним на час карантину, коли потрібно сидіти вдома. Адже за 150 гривень в місяць ви отримуєте відразу все, що потрібно сучасному користувачеві, і при цьому дуже непогано економите на зв’язку.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button