Київстар

«Київстар» насильно стане переводити клієнтів на дорогі тарифи

Киевстар

Користувачі послуг мобільного оператора «Київстар» масово заявляють про свавілля компанії – фірма почала розсилку СМС-повідомлень своїм абонентам про зміну умов користування тарифами. На всіх абонентів чекає подорожчання – ті, хто платив по 55 гривень на місяць, стануть виплачувати по 75 гр.


Згідно з повідомленнями представників компанії, дані заходи будуть вводитися примусово, просто клієнта попередять, а потім підвищать тариф. Вплинути на рішення керівництва фірми неможливо – переговори з операторами і скарги нічого не змінять. При цьому зі свого боку «Київстар» нічого міняти не буде – підвищення якості обслуговування, покриття і послуг чекати не доводиться, просто керівництво компанії порахувало свої доходи і прийняло рішення, що з нещасних українців можна ще трохи «качнути» грошей без шкоди для репутації.

Однак подібне нахабство не залишилося непоміченим – безліч користувачів почали масово постити негативні відгуки про компанію. Багато людей помічали, що, проживаючи в далеких від великих міст селах, вони змушені миритися з абсолютно неякісним покриттям. Вони не мають можливості користуватися мобільним інтернетом через навантаження на поодинокі вишки зв’язку, встановлені в їх секторі, а щоб говорити по телефону, люди виходять з дому на височини. Якось міняти ситуацію «Київстар» не збирається, а ось тарифи підвищує. Питання – за що і чому діє така несправедлива система?

Деякі клієнти оператора все ж зазначають, що його керівництво боїться втратити своїх клієнтів, хоч і не показує виду. За словами таких людей, якщо не поповнювати рахунок тривалий час (кілька місяців), то тариф знизиться з 50 до 25 гривень автоматично, про що прийде повідомлення.

Як би там не було, нові розцінки вступають в силу з 10 грудня 2020 року.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Обережно, шахраї – як від імені Viber «розводять» людей на гроші

В минуле

Ще один виробник перестане класти зарядки до своїх смартфонів

В майбутнє

Також буде цікаво