Київстар

У Київстарі розказали чого чекати абонентам в наступному році

Обговорення
Київстар

Незважаючи на карантин і пандемію, яка оточила увесь світ, стільникові оператори не зменшили обсяги своїх інвестувань. Керівництво компанії вбачає великий потенціал у введенні нового потоку коштів для розвитку свого бізнесу у наступному році. Президент Київстару, Олександр Комаров вважає, що збільшення фінансових вкладень призведе лише до нових прибутків. Такі висновки керівництво найвідомішого мобільного оператора зробило після аналізу 2019 року, який став роком рекордсменом для стільникового зв’язку. Минулого року, прибутки компанії зросли на 18%.


Проте, як бачимо цього року, динаміка не така втішна. На це вплинув як карантин так і використання мобільного інтернету. Президент Київстару зазначає, що в той час, як у 2019 році збільшення даної ланки було на 100%, то у 2020 році прогнозуємо зріст лише до 60%.

Тривалий карантин стимулював українців до використання нових можливостей використання послуг стільникового зв’язку, а саме дистанційних телеком-сервісів. Ось наприклад, додаток Київстару «Лікар онлайн» під час вимушених довготривалих канікул, завантажили близько 370 тис. разів, а повноцінно використало таку послугу зв’язку з лікарем – 52 тис. споживачів.

Київстар

Мобільна фінансова ланка також підняла рейтинг у абонентів мобільного зв’язку. Так у Київстарі розказали, чого чекати абонентам в наступному році. За їх прогнозами, до кінця року кількість активних користувачів мобільних фінансових додатків сягатиме 500 тис. абонентів.

Олександр Комаров підкреслив, що у населення під час карантину з’явився новий тренд – зростання трафіку під час «роздачі» абонентами мережі. Президент переконаний, що на це вплинула участь у дистанційному навчанні та роботі вдома, зокрема, з використанням Zoom-конференцій.

Очільник Київстару підкреслює, що до стільникового доступу висуваються високі вимоги. Тому, щоб відповідати потрібним критеріям і задовольнити найвибагливішого користувача мобільного зв’язку, оператори повинні збільшувати свої інвестиції та розвивати свій бізнес.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Українка втратила 150 тисяч гривень при покупці смартфона на OLX

В минуле

Нова пошта вирішила боротися з вірусами в своїх відділеннях: що зміниться

В майбутнє

Також буде цікаво