Київстар

Київстар знижує вартість оплати своїх тарифів

Обговорення
Киевстар

Мобільний оператор «Київстар» оновив умови використання деяких своїх тарифних планів. Зміни торкнулися таких позицій, як «Відео без кордонів», «Розваги без кордонів» і «Спілкування без кордонів».


Активувати пакети можна шляхом дзвінка оператору. Перед тим, як замовити послуг, необхідно внести 100% -у передоплату. Замовляти оновлені пропозиції можна з 6 вересня. Тепер докладніше по кожному пакеті.

Київстар

  1. Відео без кордонів. Пакет призначений для любителів активного використання відео-хостингів. Для перегляду відеоматеріалів користувачам нараховуються 18000 Мб трафіку. Усередині мережі розмови безкоштовні, а для дзвінків за межі України, а також номери сторонніх операторів, вам надається 3 години безкоштовних хвилин.
  2. Розваги без кордонів. Даний пакет розширює можливості для інтернету, проте урізує кількість вільних мегабайтів даних. Користувачам дається 12000 Мб для будь-яких дій в мережі Інтернет, крім цього надається великий список програм, трафік яких не вимагає витрати акційних хвилин. Також можна телефонувати на телефони за межами мережі протягом 2 годин без витрачання платних ресурсів.
  3. Спілкування без кордонів. Цей пакет дає більше можливостей в плані спілкування, але менше для використання інтернету. Для мережі надається всього 6000 Мб, що на 3000 Мб більше попередньої версії пакету, однак від «метрів» можна відмовитися, щоб отримати більшу кількість безкоштовних хвилин на інші номери.

Який би ви тариф не вибрали, вам все одно надається безкоштовна підписка на додаток «Доктор Онлайн», який допоможе радою для лікування деяких захворювань.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

ПриватБанк обрадував клієнтів знизивши тарифи

В минуле

MIUI 12 прилетіла на 14 старих моделей Xiaomi

В майбутнє

Також буде цікаво