Київстар

У Київстар і досі безкоштовно обмінюють старі смартфони на нові

Обговорення
Київстар

Мабуть, не марно послуги компанії Київстар мають неймовірний попит серед українських користувачів. Мережа всіляко «задобрює» своїх абонентів, проводячи різноманітні вигідні акції.


В минулому, 2019 році в Київстар оголосили про старт акційної пропозиції, за допомогою якої, стало реальним, для всіх, хто бажає, обміняти в фірмових магазинах оператора старий смартфон на новий. Багато клієнтів скористалися таким шансом, а ті, хто не встиг, можуть ще встигнути це зробити.

Наразі обмінною програмою охоплені більше, ніж 420 фірмових магазинів Київстар. З повним переліком можна ознайомитися у спеціальному інтернет-додатку компанії. Тут же є опція, з допомогою якої можна власноруч, тобто онлайн, визначити, скільки коштуватиме старий смартфон.

Киевстар

Для того, щоб здійснити подібний обмін старого девайсу на новий 4G-смартфон, слід лише виконати ряд нескладних дій (це дозволено тільки особам, котрим уже є 18 років):

  • знайти один із фірмових магазинів Київстар та завітати до нього зі старим ґаджетом;
  • звернутися до співробітника, щоб той допоміг зробити експертну оцінку телефону, та сказав, скільки він коштуватиме;
  • придбати новий 4G-смартфон за знижкою, що становитиме розмір оціненої вартості старого ґаджету;

При цьому клієнту буде запропоновано підписати відповідний договір.

Варто наголосити, що в користувача є змога сплачувати різницю частинами.

Працівники Київстар зазначають, що такий своєрідний подарунок від компанії дозволяє більшій кількості користувачів під’єднатися до швидкісного зв’язку 4G, який до сих пір є не в усіх. Крім того, ця акція дає можливість зекономити до 35% коштів від вартості покупки.

Необхідною умовою обміну є те, що телефону, який є бажання поміняти, не повинно бути більше, ніж 6 років. Угода буде «дорожчою» тоді, коли разом зі старим девайсом взяти його упакування, зарядне та навушники.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Популярний месенджер вміє працювати без інтернету

В минуле

В Україні вийшов перший рекламний ролик PlayStation 5

В майбутнє

Також буде цікаво