Київстар

Уже все вирішено: «Київстар» підніме ціни деяких тарифів

Киевстар

Деякі користувачі мобільного оператора «Київстар» останній місяць «б’ють на сполох» – їм приходять повідомлення про те, що вартість тарифів виростає і з початку нового року доведеться платити більше. Виявилося, що всі ці тривоги не випадкові – компанія дійсно роздуває ціни, але далеко не на всі послуги.


Поширюватися чутки про підвищення цін на тарифи «Київстар» почали в грудні 2020 року. Саме тоді частині клієнтів оператора прийшли «СМС-нагадування» про те, що скоро доведеться розщедритися. Решта користувачів занепокоїлися, порахувавши, що фірма збирається збільшити вартість всіх пакетів послуг і з першого числа 2021 року подорожчання торкнеться кожного. Однак «Київстар» зробив офіційне спростування чуток і розповів правду про майбутні зміни.

В офіційному листі-відповіді керівництво компанії заявило, що подорожчання буде. Але торкнеться воно далеко не всіх, а тільки тих  хто використовує «старі пакети» – набори послуг, які діють 3 і більше років. Такі пакетні пропозиції вже не підходять для сучасних реалій – там діють сильні обмеження на споживані «мегабайти» і дзвінки. Компанія «реформує» ці пакети, через що зміниться ціна. Керівництво зазначає, що про зміну вартості послуг всі користувачі будуть сповіщені за два тижні до введення нових цін, також їм буде запропоновано перейти на інші набори послуг. В якості причин зростання цін, «Київстар» називає інфляцію, а також підвищення вартості на обладнання, яке компанія змушена закуповувати в іноземних партнерів.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Користувачів Vodafone чекає друге за рік підвищення тарифів під ялинку

В минуле

Українцям доведеться розщедритися: інтернет подорожчає в кілька разів

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle