Київстар

«Київстар» поверне абонентам частину витрачених грошей

На офіційному сайті мобільного оператора «Київстар» з’явилося незвичайне оголошення – компанія повертатиме частину коштів користувачам, які вони витратять на поповнення рахунку. За дану процедуру клієнтам будуть нараховуватися бонуси, які можна обміняти на гроші.


Дану інформацію підтвердили співробітники компанії, відповівши на запити в соціальних мережах і на «гарячій лінії». Згідно з цими повідомленнями, «Київстар» дійсно вводить кешбек на поповнювання – за кожне внесення коштів на рахунок користувачеві будуть нараховані бали, які можна обміняти назад на гроші. Бали надаються після поповнення рахунку на суму понад 100 гривень. Коштуватимуть ці віртуальні очки будуть 1 до 1 щодо гривні – за внесення на рахунок ста гривень користувачеві нараховується 30 очок, які можна обміняти на 30 гривень.

Представники компанії попереджають – є певні умови, які потрібно врахувати для отримання балів. По-перше, поповнювати рахунок можна тільки через картку «Віза», інші методи оплати не дають вам права брати участь в акції. По-друге, робити це можна виключно в додатку «Мій Київстар». По-третє, кешбек не можна повернути назад собі на картку – повернені гроші можна витратити виключно на підключення інших послуг «Київстар», наприклад, додати до свого пакету бонусні сервіси. По-четверте, отримані гроші потрібно витратити протягом місяця, в іншому випадку бали «згорають».

Бонуси нараховуються через 7 календарних днів після поповнення рахунку. Відстежити і витратити їх можна в особистому кабінеті на сайті «Мій Київстар».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button