Наддешевий тарифний план за 60 гривень запустив мобільний оператор «Київстар»

Зараз на головній

Щодня ми користуємося мобільними телефонами, телефонуємо до когось, надсилаємо смс повідомлення чи просто щось шукаємо в інтернеті. Саме тому слід добре розглянути всі найбільш комфортні умови того чи іншого тарифного плану і підібрати найбільш вигідний тариф для себе.


Зовсім нещодавно «Київстар» запустив новий тарифний план. Саме про нього можна впевнено говорити, що він один з найкращих за співвідношенням ціни та послуг, які в ньому надаються. Але скористатися ним зможе не кожен. Про це можна дізнатися прочитавши новину до кінця.

Чому саме цей тариф один з найбільш вигідних?

Тарифний план «Дзвінки для батьків» коштує лише 60 гривень за місяць користування, але включає в себе досить багато корисного.

В цьому тарифі будуть доступні безлімітні дзвінки на номери Київстар та 100 мегабайтів на інтернет. Проте, на цей рахунок можна не хвилюватися, адже безліч соціальних мереж будуть доступними без тарифікації трафіку. Крім цього, буде доступним і Київстар ТБ, в пакеті «Легкий». А якщо ви не полюбляєте телебачення, для вас також знайдеться заняття, адже безліч сайтів з книгами та інформацією теж доступні без тарифікації. 

Київстар

Як підключити тарифний план?

Якщо ж ви користуєтеся послугами Київстар за договором більше ніж три місяці, достатньо всього лиш завітати до одного з магазинів, саме там можна буде змінити тарифний план. Але слід враховувати той момент, якщо раніше ви користувалися іншим тарифним планом, але по передплаті, то зараз доведеться переходити на договір, номер залишиться той самий. Слід пам’ятати, що треба мати при собі документи, аби виконати дану дію. 

Окрім цього є ще й обмеження, воно незвичайне для Київстару. Тарифний план «Дзвінки для батьків» доступний лише особам яким вже виповнилося 60 років.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,969Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей