Hardnews

Mi Band 5 позбавили головного недоліка всіх браслетів Xiaomi

Обговорення
Xiaomi Mi Band 5

Xiaomi представила в Україні свою нову версію свого фітнес-браслета. Mi Smart Band 5 отримав AMOLED-дисплей з більшою діагоналлю, 1.1 дюйма і розширенням HD. Новий браслет тепер аналізує ще більше показників в режимі реального часу, дає більш детальну статистику та персональні рекомендації.


Завдяки датчику PPG, Mi Smart Band 5 тепер забезпечує більш точне відстеження серцевого ритму для 11 типів вправ, включаючи греблю, йогу, заняття на еліптичному тренажері, стрибки через скакалку і багато іншого. Також серед нових функцій браслета визначення рівня стресу, дихальні вправи, трекінг жіночого здоров’я, матриця здоров’я PAI.

Xiaomi Mi Band 5

Але головне, в Xiaomi Mi Band 5 з’явилася зручна магнітна зарядка, яка не більше не вимагає витягати браслет з ремінця, те, за що часто лаяли фітнес-браслети колишніх поколінь. Один повний заряд забезпечує браслету до 14 днів автономної роботи.

Mi Smart Band 5 можна придбати за ціною 1299 гримвень. Пристрій вже з’явився в українських магазинах.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

20 смартфонів Xiaomi отримають стабільну MIUI 12 в серпні

В минуле

Створено програму для пошуку ідеальної роботи

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle