Viber урізав функціонал згідно вимог користувачів

Зараз на головній

Оновлена ​​версія «Вайбер» містить опцію зникаючих повідомлень в звичайних чатах і заборону на створення прихованих від сторонніх очей чатів. При цьому обмеження не торкнеться вже існуючих «таємних спільнот».


Деталі

Нововведення в компанії пояснюють «запитами з боку користувачів». Вивчивши поведінку завсідників секретних чатів, фахівці месенджера вирішили, що абонентам зручніше спілкуватися з кожним конкретним співрозмовником в персональної «кімнаті». Отримані відомості компанія поспішила екстраполювати на звичайні чати.

У відкритому режимі абоненти незабаром побачать значок таймера автоматичного знищення повідомлень. Після його активації листування буде автоматично видалене протягом заданого абонентом проміжком часу. Партнер по листуванню буде повідомлений про рішення співрозмовника. Якщо один з абонентів прийме рішення відобразити процес спілкування за допомогою скріншота, його співрозмовник дізнається про це.

Viber

Відновлення видалених повідомлень не передбачено. Можливість створення нових секретних чатів в оновленій версії виключена. При цьому засновані раніше «таємні спільноти» продовжать працювати в колишньому режимі.

Впровадження перерахованих вище нововведень почнеться з дня на день. За кілька тижнів оновлена ​​версія Viber «підкорить» світ.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,084Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Колектори назвали тип боржників, з якими вони бояться працювати

Представник колекторської компанії, який захотів залишитися анонімним, заявив, що існує вид боржників, з якими бояться працювати навіть досвідчені «вибивателі...

Більше схожих статей