Hardnews

Як безкоштовно обміняти старий смартфон на новий

Обговорення
виробники смартфонів

Вже не перший рік така велика компанія як Київстар займається не тільки наданням послуг мобільного зв’язку але й продажем портативної електроніки, тобто смартфонів, планшетів, смарт-годинників, спортивних браслетів, навушників та інших пристроїв такого роду, які займають мало місця, але при цьому коштують дуже і дуже дорого. Проте, цього їй здалося мало, тому вона вважає за необхідне зробити те, чого зовсім точно ніхто навіть і близько не очікував. Так, зокрема, компанія вирішили протягом обмеженого періоду часу абсолютно безкоштовно міняти старі смартфони на нові.


Будь-який українець тепер має можливість абсолютно законно і легально отримати будь-який смартфон з доступних у продажу, не віддаючи за нього жодної копійки. Все це стало можливим завдяки спеціальній акції від Київстар. На обмежений період часу цей стільниковий оператор запустили спеціальну пропозицію, а дозволяє таке легко і просто позбутися від старого бувшого у використанні мобільного пристрою, після чого, слідом за цим, отримати абсолютно новий. До обміну приймають досить велику кількість моделей смартфонів, а повний список доступний на офіційній сторінці акції.

Киевстар

Щоб позбутися від старого телефону потрібно просто звернутися разом з українським паспортом і кодом в будь-який магазин Київстар, а потім, після цього, попросити співробітника торгової точки провести безкоштовну діагностику старого смартфона. Дана процедура, як правило, займає не більше ніж п’ять хвилин, а відразу після неї він озвучить грошову суму, яку компанія готова запропонувати. Так, наприклад, за iPhone 8 можна отримати 4400 гривень, тоді як Xiaomi Mi 6 оцінюється в 1500 гривень. Точна грошова сума залежить від виробника, моделі, модифікації, забарвлення, ступеня зношеності акумулятора, стану зовнішнього вигляду та інших факторів, тому в кожному конкретному випадку все розраховується індивідуально.

Киевстар

Якщо пропозиція влаштовує, можна сміливо погоджуватися на операцію. В такому випадку усіма грошима від старого мобільного пристрою, оціненого в будь-яку грошову суму, можна буде оплатити до 100% від ціни нового. Якщо грошей на бажаний апарат не вистачає, завжди можна доплатити відсутню грошову суму зі своєї власної кишені, щоб отримати в свої руки саме такий телефон, стати власником якого хочеться найсильніше. Вибрати на заміну старому телефону можна навіть кнопковий телефон, причому пропонують моделі від будь-яких виробників.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Как бесплатно обменять старый смартфон на новый

В минуле

Нова пошта змінює правила роботи: що потрібно знати

В майбутнє

Також буде цікаво