Hardnews

В «ПриватБанку» розповіли, яким українцям закриють «оплату частинами»

Користувачі звинувачують великий український банк «ПриватБанк» в невиправданому урізанні кредитного ліміту. Фінустанова без попередження прибирає можливість виплачувати товари частинами, замість цього пропонуючи звичайні умови кредитування.


Подібний відгук з’явився на сайті Мінфіну. У ньому клієнтка банку, яка вже 10 років користується його послугами, скаржиться на раптове урізання ліміту без будь-яких передумов. За заявою жінки, вона два місяці тому втратила роботу, однак справно оплачувала техніку, яку заздалегідь придбала в кредит, частинами. Коли борг був повністю погашений, дівчина вирішила придбати іншу техніку в борг, проте раптово побачила, що кредитний ліміт на її «універсальній» карті був обнулений. Вона звернулася на «гарячу лінію» банку, однак там їй відмовили, заявивши, що фінустанова самостійно вибирає, кому давати кредит, а кому відмовляти. Клієнтка підозрює, що ліміт зменшили через те, що вона вже два місяці не отримує оплати на свою картку з причини втрати роботи, але її чоловік продовжує трудиться і має можливість виплачувати кредит.

В результаті жінка заявила, що буде міняти банк, так як змінилося ставлення до клієнтів, що її не влаштовує. У відповідь представник «Приватбанку» написав, що за видачу кредитів відповідальна програма, яка аналізує безліч показників, а потім урізує або додає ліміти. Оператор порадив через деякий час перевірити свій рахунок – можливо до того моменту ситуація вже зміниться.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button