Hardnews

iPhone 11 пролежав під водою два місяці і вцілів

На початку жовтня Ліза і Джейкоб Тройер (Lisa і Jacob Troyer) взяли свою дочку Софі в тижневу поїздку до «Всесвітнього центру відпочинку Уолта Діснея» (Walt Disney World Resort або Disney World), щоб «здійснити мрію маленької дівчинки».

В останній вечір новий iPhone 11 Лізи випав з її сумки прямо в озеро «Лагуна семи морів». Ліза була впевнена, що шанси повернути пристрій невеликі. Всі дуже засмутилися, по-перше, тому що iPhone був куплений за кілька днів до поїздки, а по-друге, через те, що на смартфоні були фотографії їх відпустки.

На наступний день Ліза надала свою контактну інформацію співробітнику Disney World, який повідомив їй, що у них є команда аквалангістів, які часто повертають втрачені речі. По поверненню додому Ліза купила новий телефон.

iPhone 11

Майже через два місяці їй подзвонили з Disney World і повідомили про те, що її смартфон знайшовся. Телефон відправили поштою. Яке ж було здивування дівчини, яка виявила, що смартфон знаходиться в робочому стані. Всі дані на ньому збереглися, при цьому смартфон був захищений тільки тонким силіконовим чохлом, в якому залишилися водорості і пісок.

Перебуваючи під враженням від водонепроникності iPhone 11, Ліза написала лист генеральному директору Apple Тіму Куку (Tim Cook), який подякував їй за те, що вона поділилася історією.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button