Hardnews

Redmi Note 10: новий недорогий смартфон, який дасть фору багатьом

Обговорення
Redmi Note 8 Pro

Кілька років тому виробник чіпсетів Mediatek був зовсім нікудишнім. Смартфони на базі апаратної платформи MTK мали масу проблем, серед яких був перегрів, тормознута навігація, слабка енергоефективність і багато іншого. Багато користувачів взагалі не розглядали смартфони з чіпом Mediatek до покупки. Однак в останні пару років ситуація змінилася, і процесори Mediatek успішно справляються з усіма завданнями, нічим не поступаючись конкурентам. Компанія Huawei перевела на дану платформу свої смартфони через розбіжності з тайванським гігантом TSMC. Що стосується Xiaomi, то вона також тісно співпрацює з Mediatek, все частіше використовуючи їх чіпи.


За свіжої інформації, китайський регулятор 3С сертифікував смартфон Xiaomi Redmi Note 10. Майбутня новинка з модельним номером Xiaomi M2007J22C буде побудована на базі апаратної платформи MediaTek Dimensity 820 5G, на борту буде 8 ГБ оперативної пам’яті і накопичувач на 128 ГБ. Крім базової версії Redmi Note 10, користувачі можуть чекати і Redmi Note 10 Pro. Якщо вірити чуткам, то “прошка” отримає більш наворочену камеру і дисплей з більш високою частотою оновлення. Презентація має відбутися до кінця поточного року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Poco X3 NFC – стали відомі ціни доступної новинки

В минуле

Xiaomi випустила глобальну MIUI 12 для народних улюбленців

В майбутнє

Також буде цікаво