Через фейковий сайт українка втратила 10 тисяч гривень

Зараз на головній

В Маріуполі жінка натрапила на шахраїв в інтернеті. Про те, що сталося, районне управління поліції Маріуполю повідомило декілька днів тому на своєму порталі.


Декілька днів назад 22-річна жінка намагалася придбати меблі в інтернеті, але допустила жахливу помилку. Коли все було домовлено, вона вирішила, що переказ коштів зробить наперед. Так все і сталося, але коли кошти, в розмірі 9980 гривень, потрапили на рахунок так званого продавця, він зник, і номер його перестав відповідати. Одразу стало зрозуміло, що тут щось не так. Саме тому жінка повідомила про інцидент до поліції.

Як не потрапити на гачок

Слід бути більш обачним, коли купуєш той чи інший товар в інтернеті. На цей рахунок коментарі дають і поліцейські, вони радять дотримуватись наступних правил безпеки:

  1. Перше, що слід виконати, це переконатись, що сайт справжній, адже навіть один маленький символ може говорити про те, що це підставний сайт;
  2. Також рекомендується при замовленні товару обирати такий метод оплати, як оплата при отриманні;
  3. Слід переконатися, що інтернет-магазин не ошукує клієнтів. Таку інформацію можна знайти на різних порталах;
  4. Якщо ж на сайті багато реклами, це також не дуже хороший знак, який теж може говорити про те, що сайт підставний. Інтернет-магазини заробляють на своїх товарах, а не на дешевій рекламі.
  5. Варто також заглянути на сторінку «Про нас», адже там можна зрозуміти чи має компанія свій офіс. Іноді це говорить про шахрайство, і стається це в таких випадках, коли вказано невірний адрес, в надії, що клієнт не перевірить інформацію.
  6. Також чесні продавці описують всі процеси детально, і заміну товару, і процедуру повернення, і процедуру ремонту. Також, разом з товаром, має надійти і гарантійний талон.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,725Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей