Біла карта Monobank: як обманюють довірливих клієнтів

Зараз на головній

З кожним днем з’являються все новіші і новіші методи шахрайства, і зараз повідомляється про ще один метод, яким вже ошукано не один десяток людей. Цей метод афери пов’язаний лише з клієнтами Монобанку.


Як працюють шахраї

Спочатку все як звичайно, до тієї чи іншої особи, яка користується послугами цієї фінансової установи, надходить дзвінок з невідомого номеру, і аферисти представляються працівниками банку. Далі повідомляється, що по вашій картці остання транзакція визвала підозри, і клієнт, як говориться, не підтвердив проведення платежу. Людина навіть не встигає щось запідозрити, адже голос у шахраїв впевнений, і все робиться як наче згідно інструкції. Так про цю схему говорять Українські Новини.

Далі розмова зводиться до того, що картка буде обмежена в своїх можливостях, все в цілях безпеки, аби зберегти кошти клієнта. Щоб користуватися і далі Монобанком, просять випустити білу картку, яка являється віртуальною, і також просять встановити кредитний ліміт на ній. Коли клієнт виконав все необхідне і уважно вислухав «працівників» банку, його просять назвати свої дані, ім’я та прізвище, а також і виконати переказ коштів, які стали доступними згідно з новим кредитним лімітом. В жодному випадку не можна виконувати ніяких переказів, адже працівники банку ніколи не звертаються з таким проханням до своїх клієнтів. Коли ви почули щось подібне, найкращим виходом із ситуації буде просте закінчення розмову.

Також зазначається, що слід звертати увагу на номер, з якого телефонують. Номер шахраїв починається на 044, це код міста Київ. Монобанк має лише два офіційні номери підтримки, які можна знайти як на своїй банківській картці, так і в інтернеті. Перший – 0-800-205-205, для обслуговування клієнтів, які телефонують з просторів України. Другий – +38-044-237-20-60, цей номер спеціально для підтримки закордоном.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,727Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей