Hardnews

Знайдені несприйнятливі до COVID-19 люди

Обговорення
Коронавірус

Люди, які перехворіли на атипову пневмонію під час спалаху в 2003 році, можуть бути несприйнятливими до нового типу коронавірусу. Про це йдеться в дослідженні групи вчених з США і Швейцарії, результати якого опубліковані 18 травня в журналі Nature .


З’ясувалося, що зараження вірусом SARS-CoV, що викликає гострий респіраторний синдром, стимулює вироблення антитіл, націлених на S-білок, який відповідає за стиковку коронавірусу з рецепторами на поверхні клітини. Одна з різновидів таких тіл (S309) здатна нейтралізувати ділянки S-білка SARS-CoV2. Таким чином, люди, які перехворіли на атипову пневмонію, можуть бути несприйнятливі до коронавірус.

За словами дослідників, коктейлі з таких антитіл можуть застосовуватися при лікуванні важких форм COVID-19, а також при лікуванні захворювання у людей з високим ризиком зараження.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Новая ОС от Microsoft намного быстрее Windows 10

В минуле

Названо продукти, які шкодять серцю найбільше

В майбутнє

Також буде цікаво