Softnews

Windows 10 не дозволяє увійти на свій комп’ютер

Обговорення
Windows 10
Windows 10

Нещодавно ми повідомляли про те, що апдейт KB4556799, що вийшов 12 травня, приніс користувачам системи Microsoft проблеми. Тепер люди скаржаться, що «зламавше» звук оновлення Windows 10 викликало ще й «синій екран смерті».


Спочатку користувачі розповіли, що після установки KB4556799 у них почалися проблеми зі звуком: він то спотворюється, то пропадав. Також люди повідомили, що не можуть увійти в свій профіль користувача і отримати доступ до файлів.

Тепер стало відомо, що спектр проблем з оновленням ширше. За словами користувачів, система також показує «синій екран смерті» і підміняє шрифти в Outlook. Варто зазначити, що перша проблема проявляється відразу після установки KB4556799 і KB4552931.

Як і раніше, вирішити проблеми допомагає видалення встановленого апдейта. Також варто пам’ятати, що в кінці травня Microsoft випустить нове велике оновлення.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Honor випустив “народний” 5G смартфон з 90 Гц екраном

В минуле

Комплект поставки iPhone 12 розізлив мільйони покупців

В майбутнє

Також буде цікаво