Softnews

Як Google навантажує і розряджає наш смартфон: вирішуємо проблему

У кожному Андроїд пристрої є цей додаток. Хтось, можливо ним активно користується. Але за статистикою, у більшості людей він лежить мертвим вантажем, та не просто мертвим, а таким, що жере наші ресурси (батарея, трафік, оперативка).

Мова звичайно ж про Google. Так і називається однойменний додаток. Як ми бачимо, зайшовши в список додатків, він завжди працює в фоні і споживає майже 200 мб оперативки.

І не дивлячись на те, що фоновий трафік відключений, він все одно непогано поглинає трафік, як для додатка, яким не користуються


Для чого цей додаток?

Це просто вбудований пошуковик. Якщо ви використовуєте його або користуйтеся “окей гугл”, то так, додаток вам потрібен. Якщо не включаєте, то його варто видалити.

Загалом, якщо ви не хочете тримати на пристрої додаток-паразит. То давайте відключимо його.

Для початку відключимо йому всі дозволи

Особливо корисно буде відключити використання мікрофона. Оскільки він працює цілодобово, чекаючи вашу голосову команду для виклику асистента гугл. По-друге це запис вашого голосу для показу вам релевантної реклами.

Тепер відключимо додаток повністю. Заходимо в плей маркет, тиснемо на 3 смужки і в пункт “довідка / відгук”. Зайти туди можна тільки на білій темі.

Заходимо в пункт про відключення додатків

Переходимо в налаштування додатків

Далі просто зупиняємо і відключаємо його

Також у вас міг бути встановлений віджет на робочому столі. Але після відключення додатка він не працює, просто видаліть віджет

Пошук гугл буде також коректно працювати через браузер.

Тепер ми звільнили частину внутрішньої пам’яті, розвантажили оперативну пам’ять і прискорили смартфон.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button