Статті

Плюси використання eSIM, де придбати і як підключити

На зміну традиційним сім-картками поступово приходять електронні, які відомі як eSIM. Чим такі модулі краще, де їх купити і як підключити? Зараз розповімо.

Що таке eSIM і чим вона краща за звичайну сімки

eSIM по своїй суті є вбудованою сімкою, яка знаходиться прямо на материнській платі смартфона. Моделей з такою фічею поки мало і всі вони є представниками преміального сегменту (останні пікселі і айфони, а також новинки Samsung Galaxy S21 і флагмани інших брендів).

Що стосується переваг електронної сімки, то вони мінімальні. Наприклад, такий модуль неможливо втратити (тільки якщо разом зі смартфоном), і він не потребує заміни.

До того ж, щоб перейти на eSIM, вам не потрібно залишати межі будинку. Все, що потрібно – зателефонувати оператору і дочекатися QR-коду. Це дуже зручно. Перестала подобатися політика одного провайдера – за п’ять хвилин перейшли до іншого лежачи на ліжку.

Де придбати eSIM

Як ми вже відзначили, вам не потрібно йти в салон стільникового зв’язку, щоб придбати eSIM. Досить вибрати оператора, який підтримує цю технологію і оформити нову сімку через його офіційний сайт. Більшість провайдерів дозволяє зробити це і через мобільний додаток. Серед операторів, що підтримують нову технологію в Україні доступні:

  • Київстар – вартість від 100 гривень (замовляти тут)
  • Vodafone – вартість від 100 гривень (замовляти тут)
  • lifecell – вартість 150 гривень (замовляти тут)

Процедура покупки сім-карти у всіх операторів приблизно однакова. Оплата здійснюється на сайті, після чого вам на E-mail приходить QR з детальними інструкціями, що робити далі.

Як підключити

Щоб активувати нову сімку, потрібно виконати на смартфоні наступні кроки:

  1. В налаштуваннях смартфону знайти розділ “Стільниковий зв’язок” або “Диспетчер SIM-карт”.
  2. Далі “Додати стільниковий тариф” або “Додати мобільний тариф”. Назви розділів залежать від конкретної моделі.
  3. Тепер потрібно відсканувати QR-код.

Після цього почнеться процес активації eSIM і через пару миттєвостей вона буде готова до роботи.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button