Як самостійно скинути настройки смартфона до заводських

Зараз на головній

У деяких ситуаціях, коли ваш смартфон працює не так як треба (наприклад, після некоректної установки оновлень), йому може допомогти скидання налаштувань до заводських. Про те, як правильно його зробити, ви дізнаєтеся, прочитавши статтю до кінця.


Як скинути настройки до заводських

Перше, що варто згадати – після хард ресета з пристрою видаляються абсолютно всі файли з внутрішньої пам’яті. При цьому дані на флешці залишаються незачепленими. Тому рекомендуємо подбати про це заздалегідь, якщо є можливість – перенесіть потрібні файли на MicroSD зі смартфона або ж через комп’ютер.

Тепер про сам процес скидання налаштувань. Виконати його можна двома способами – через меню налаштувань або через рекавері (підійде, коли телефон зовсім не включається). Розповідаємо про ці способи почерзі.

Скидання налаштувань через меню

  1. В налаштуваннях потрібно знайти пункт “Відновлення і скидання” (назва може відрізнятися в залежності від моделі). При цьому на пристроях під управлінням EMUI він знаходиться в розділі “Розширені налаштування”.
  2. Вибираємо пункт “Відновлення заводських налаштувань”.
  3. Після цього потрібно погодитися з усіма застереженнями і чекати моменту, коли ініціюється процес.

Рекомендуємо не чіпати смартфон, поки він самостійно не перезавантажиться.

Через меню Recovery

  1. Затисніть на смартфоні кнопку живлення та клавішу зменшення гучності. Врахуйте, що на деяких пристроях комбінація може бути іншою. Ось найпоширеніші варіанти: включити + “додому” + збільшити гучність, збільшити гучність + “додому”. Тримати потрібну комбінацію потрібно близько 5 секунд.
  2. У меню знайдіть розділ wipe data / factory reset. Навігація здійснюється за допомогою клавіш гучності. Підтверджується вибір натисканням кнопки живлення.
  3. В кінці вибираємо Reboot system.

Все, після перезавантаження смартфон повернеться до заводських налаштувань.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,077Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Названо 9 причин, чому багато людей досі надають перевагу кнопковим телефонам

Головні причини, через які люди досі користуються кнопковими телефонами і не переходять на більш сучасні смартфони. Простота і відсутність непотрібних...

Більше схожих статей