Статті

Де і як українці можуть безпечно та найдешевше купувати смартфони

Коли мова заходить про придбання нового телефону, багато хто вважає, що це дороге задоволення. Але якщо взяти до уваги кілька корисних рекомендацій, то на покупці гаджета можна заощадити кругленьку суму грошей.


Де дешевше

У вартість техніки, як правило, включені накладні витрати магазину. Наприклад, оренда торгової площі і заробітна плата співробітників. В ціну телефону закладені витрати на рекламу салону зв’язку, а також всі мита при постачанні з-за кордону.

На інтернет-майданчиках телефони продаються практично за собівартістю, що не включає зайві витрати. Також це стосується і аксесуарів, наприклад в інтернеті вже продають чохол для Ксіомі Мі 11, проте у звичайних магазинах його не знайти.

При замовленні гаджета на сайті можна заощадити до 30%. А потрапивши на розпродаж складських залишків, є можливість отримати додаткову знижку.

Плюси покупки в інтернеті

Окрім вигідної ціни покупка телефону через інтернет має ряд переваг. Нові моделі часто з’являються у продажу раніше, ніж в звичайних салонах. Крім того, покупку можна здійснити прямо з дивана, сплативши її банківською картою. Також немає необхідності їхати в салон зв’язку, щоб забрати товар – кур’єри доставляють замовлення до дверей вашої домівки.

Інтернет-магазини часто проводять акції і організовують розпродажі моделей телефонів за старими цінами, щоб швидше оновити свій асортимент.

У таких випадках можна розраховувати на додаткові бонуси, безкоштовно отримати захисне скло або чохол в комплекті з гаджетом.

Переказ на карту

Недоліки інтернет-покупок

Купівля смартфона в інтернеті має і свої мінуси. Пристрій неможливо потримати в руках перед придбанням, щоб оцінити його ергономічність і зручність використання.

Також не можна перевірити працездатність і переконатися в тому, що він не має заводського браку.

При замовленні телефону через інтернет заводські дефекти можуть бути виявлені тільки після отримання покупки від кур’єра. Далі можлива складна і тривала процедура повернення бракованого гаджета магазину, особливо якщо він замовлений з-за кордону.

Правила безпеки

При купівлі техніки в інтернеті рекомендується дотримуватися простих правил безпеки. Намагайтеся купувати товари на відомих і перевірених часом сайтах. Чим довше магазин існує на ринку, тим надійніше його репутація і менше ризиків бути обдуреним.

Краще замовляти смартфон через офіційні сайти виробників і їх мережевих представників.

Якщо продавець товару вам маловідомий, вибирайте оплату при отриманні замовлення від кур’єра, попередньо перевіривши працездатність пристрою.

Врахуйте, що вартість телефону не може бути в рази нижча за середньоринкову. Як правило, це груба підробка з неадаптованим програмним забезпеченням, яка не підтримуватиме українські стандарти зв’язку.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button