Hardnews

Названо кращий iPhone для покупки на даний момент

Обговорення
iPhone SE

Представлений не так давно iPhone SE повторює iPhone 8 як зовні, так і з точки зору компонентів. Тим часом, вартість комплектуючих iPhone SE виявилася на 18% нижче, ніж у iPhone 8. І це один з факторів, що дозволив утримати ціну новинки на позначці $ 400.


Цікаво, що iPhone SE виявився дешевшим старенької моделі навіть при тому, що отримав свіжу платформу Apple A13, інші модем і адаптер Wi-Fi, інший модуль камери. Як зазначає джерело, iPhone SE є більш є кращою покупкую серед усіх моделей компанії, і розрахунок тут дуже простий: якщо вклад компонентів у вартість iPhone 8 становив лише 38%, то внесок компонентів у вартість iPhone SE – майже 47%. Тобто Apple заробляє на iPhone SE менше, ніж коли вона заробляла на iPhone 8.

Від цього, само собою, виграє користувач. Саме тому китайське джерело, яке опублікувало розрахунок вартості комплектуючих смартфона, назвав новий iPhone SE кращим для покупки на даний момент.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Новинка 2020: iPhone SE

В минуле

Коронавіруc завдав сильного удару по Vodafone – що буде з абонентами

В майбутнє

Також буде цікаво