Hardnews

Складено рейтинг кращих Android-приставок в 2021 році

Цифрове телебачення – стандарт в 2021 році. Для доступу до таких каналів потрібно, щоб в телевізорі був спеціальний вбудований тюнер. Однак, зазвичай він є тільки в сучасних моделях. Що ж робити тим, хто користується більш старими телевізорами? Купити цифрову приставку. В цій статті ви знайдете три кращих варіанти на базі Android, представлені на ринку.

№3 – Rombica Smart T2

Android TV Box K1 Plus DVB-S2

Бюджетний варіант з вбудованим тюнером DVB-T2 і підтримкою 3D, який дозволить дивитися цифрове телебачення навіть на старому телевізорі. Також у приставки є картрідер під флешки microSD, Wi-Fi, кілька портів USB і один роз’єм HDMI. Модель славиться багатою підтримкою – присутні всі популярні кодеки і формати відео та аудіофайлів. Тому, ви спокійно зможете запускати фільми з флешки. До того ж, вона добре зарекомендувала себе по частині надійності. У відгуках власники зовсім не скаржаться на якісь неполадки.

№2 – Galaxy Innovation Uni 2 Plus Plus

Android TV Box K1 Plus DVB-S2

Ще одна крута приставка. Її головною фішкою є підтримка контенту в 4К роздільній здатності і HDR10, що в цьому сегменті зустрічається вкрай рідко. Також у моделі 16 ГБ своєї пам’яті і 2 ГБ постійної. Цього достатньо, щоб інтерфейс на базі Android функціонував стабільно і не гальмував. Крім вбудованого тюнера DVB-T2 тут є DVB-C, а також Wi-Fi і Miracast.

№1 – Android TV Box K1 Plus DVB-S2

Android TV Box K1 Plus DVB-S2

Топовий варіант на ринку. Як і попередній конкурсант Android TV Box K1 Plus DVB-S2 підтримує 4К і функціонує під управлінням ОС Android. У моделі мініатюрні розміри 130х32х130 мм, які дозволять комфортно розмістити її на тумбочці під телевізор або письмовому столику. Підтримуються популярні формати відеофайлів, є чотири порти для USB, один LAN-вхід і HDMI роз’єм. Незважаючи на відсутність активного охолодження приставка практично не гріється при роботі, що дозволяє розраховувати на довгу службу пристрою.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button