Hardnews

Представлено новий електромобіль Geely, що має запас ходу 500 км

Обговорення
Geely

На превеликий подив, «проблеми» білоруського глави держави Олександра Лукашенка з Китаєм, обернулись користю для жителів країни.  Підтвердженням цього є старт виробництва білоруських електрокарів на базі китайського Geely Geometry A.


Збірку е-мобілів розпочнуть з 2021 року на заводі «Белджі» під Борисовим. Цінова вартість електрокарів з Білорусії буде нижчою (майже на 10%) за ті, які збиралися в Китаї. Якщо порівняти, то це $ 28 600 за доскональнішу версію з Білорусії та $ 31 300 за е-мобіль з Китаю.

Дирекція підприємства «Белджі» станом на 2021 рік планує випустити більше, ніж тисячу електрокарів.

Наразі білоруські інженери працюють над тим, аби система управління е-мобілями була «підточена» під місцеву специфіку, а ще вони адаптовують зарядну систему авто під загальноєвропейські стандарти.

Базова версія «Геометрії А» має такі характеристики та основні можливості:

  • довжину – 4,7 м;
  • потужність е-двигуна – 163 к.с.;
  • час розгону з місця до «100 км» – 8,8 с;
  • граничну швидкість – 150 км/год;

версії акумуляторів – 51,9 і 61,9 кВт/год (запас їх ходу від однієї зарядки по циклу NEDC в 400 і 500 км відповідно).

Слід нагадати, що першим білоруським електромобілем була збірка 2017 року на базі Geely SC7. Це неабияк позитивно вплинуло на економічний розвиток Білорусії. Відтоді автомобілебудівна промисловість країни орієнтується лише на високі стандарти е-автопрому.

У 2018 році білоруси випустили прототип китайського електрокара Zotye E200EV (має 220-кілометровий запас ходу). Після цього збірка набула масової популярності в Білорусії. А у 2019 році білоруські інженери представили світу аж 3 електромобілі власного виробництва.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо найочікуваніші смартфони 2020 року

В минуле

Клієнти “Київстар” тепер отримають більше можливостей від Viber

В майбутнє

Також буде цікаво