Softnews

Huawei встановить свої сервіси навіть на смарфони з сервісами від Google

Обговорення
Huawei P40 Pro

Сумна новина для користувачів смартфонів Huawei і Honor, хто ще обділений фірмовими альтернативами сервісів Google. Компанія Huawei вирішила впровадити свої сервіси всі актуальні смартфони з черговим оновленням фірмової оболонки EMUI.


Як розповів тематичний ресурс HuaweiCentral, в зв’язку з тривалими санкціями американської влади, Huawei бажає розширити використання фірмових рішень, підготовлених на заміну сервісів і додатків Google. Причому зараз мова йде не про смартфони, на яких сервіси Google відсутні з самого спочатку, а про більш старі моделі, де GMS продовжують працювати. 

На даний момент віртуальний помічник Huawei Assistant доступний бажаючим для установки через магазин додатків AppGallery і офіційний сайт, проте компанія вирішила піти далі і встановить його на смартфони з оновленням прошивки. Також в оновлення увійде фірмовий браузер Huawei Browser і технологія розумної зарядки Smart Charging, покликана уповільнити старіння акумулятора. 

Huawei готує відповідні оновлення для смартфонів з EMUI 9.1 і EMUI 10.0. Як очікується, вони почнуть розповсюджуватися «по повітрю» на смартфони Huawei і Honor в травні.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Meizu 17 Pro може потягатися з гаджетами від Apple

В минуле

Скачати MIUI 12 вже можна на три десятки смартфонів Xiaomi

В майбутнє

Також буде цікаво