Softnews

Вийшла нова версія Windows не для всіх: як встановити

Обговорення
Windows 10

Компанія Microsoft почала розповсюдження жовтневого оновлення Windows 10, яке принесе чимало змін. Зараз спробувати його можуть лише бета-тестери.


Одне з головних нововведень – браузер Edge, який встановлюється примусово і не видаляється з системи стандартними засобами.

У новому Edge реалізована нова система управління вкладками за допомогою комбінації клавіш Alt-Tab – їх натискання дозволяє перемикатися між кількома останніми відкритими веб-сторінками.

Стару версію Edge після оновлення Windows 10 використовувати не вийде, проте користувачі зможуть перенести паролі і закладки, пише PC World .

Windows 10

Інша зміна – можливість закріплювати вкладки Edge на панелі завдань. Третім нововведенням стане оновлене меню “Пуск”, в якому всі значки будуть мати колір, що співпадає з кольором візуальної теми (до цього кольори окремих значків могли відрізнятися від кольору теми, але тепер такого не буде).

Для установки бета-версії жовтневого поновлення необхідно зареєструватися в програмі Windows Insider .

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Бюджетник Realme 7i з дисплеєм 90 Гц і акумулятором на 5000 мАг представлений офіційно

В минуле

Автопілот Tesla намагався втекти від поліції поки водій спав

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle