Hardnews

Poco F2 Pro – коли новинка зовсім не новикнка

Міш’ал Рахман (Mishaal Rahman), шеф-редактор авторитетного ресурсу XDA Developers, на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter опублікував інформацію про новий смартфон компанії Poco, яка відокремилася від Xiaomi.


Хоча якщо говорити точніше, то новим смартфоном пристрій назвати складно, тому що за фактом мова йде про перейменовану версією раніше випущеного Redmi K30 Pro. У лінійці Poco пристрій буде представлено під назвою Poco F2 Pro. Дана інформація підтверджена в списку підтримуваних смартфонів сервісу Google Play.

Раніше був представлений смартфон Poco X2, який виявився перейменованої версією Redmi K30 4G для ринку Індії. Свого часу Poco F1 вважався найдоступнішим або навіть народним флагманом, оснащеним флагманською однокристальною системою Snapdragon 845. Redmi K30 Pro теж став самим доступним сучасним флагманом, але вже на базі Snapdragon 865. Це є ще одним непрямим доказом того, що новинка вийде під назвою Poco F2 в Індії.

Варто зазначити, що місяць тому генеральний директор Poco India Чандола Манмохан (Chandolu Manmohan) заявив, що Poco F2 не буде простою перейменованим Redmi K30 Pro.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button