Hardnews

Nubia Red Devil – екран на 144 Гц, 16 Гб ОЗУ та зарядка за 40 хв

Генеральний директор Nubia Technology Ні Фей (Ni Fei) виклав результати голосування серед користувачів соціальної мережі Weibo, яким запропонували вибрати найбільш цікавий на їхню думку варіант потужності і часу зарядки майбутнього смартфона компанії.


Найбільш популярним варіантом був варіант із зарядним пристроєм потужністю 55 Вт, який заряджає акумулятор ємністю 4500 мА • год від 0 до 100% за 40 хвилин.

Раніше новий смартфон лінійки Nubia Red Devil був схвалений китайськими регулятором 3C, де пристрій проходить під модельним номером NX659J. База даних регулятора підтверджує, що в комплекті зі смартфоном буде поставлятися зарядний пристрій потужністю 55 Вт.

Розробники повідомили, що ефективна система повітряного охолодження з вентилятором дозволяє знизити температуру смартфона не тільки при активному навантаженні, але і при швидкій зарядці, що вкрай ефективно позначається на швидкості зарядки. Вентилятор включається тільки, коли температура досягає певного значення.

Новинка повинна бути побудована на базі однокристальної системи Snapdragon 865 і мати 16 ГБ оперативної пам’яті, а основна камера буде складатися з трьох датчиків зображення. Новий Nubia Red Devil буде не тільки підтримувати мережі п’ятого покоління і стандарт WiFi 6, а й отримає екран з частотою оновлення зображення 144 Гц.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

One Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button