Hardnews

Xiaomi Mi 10 Pro може не продаватись в Україні

Обговорення
Xiaomi Mi 10 Pro

Редактори видання TechRadar отримали ексклюзивну інформацію про те, що преміальний флагманський смартфон Xiaomi Mi 10 Pro 5G НЕ буде випущений в Великобританії та Індії. Ці та інші країни (точний список поки не підтверджений) отримають лише стандартну версію Xiaomi Mi 10, яка буде коштувати значно більше, ніж в Китаї. Зараз існує ймовірність, що Xiaomi Mi 10 Pro 5G взагалі не можна буде купити за межами Китаю.


Також було підтверджено, що Xiaomi Mi 10, наприклад, у Великій Британії продаватимуть за ціною 820 доларів, тоді як в Китаї дана версія, яка оснащена 8 ГБ ОЗУ і 128 ГБ флеш-пам’яті, коштує $ 575.

Ситуація остаточно проясниться 27 березня, в цей день має відбутися світова прем’єра Xiaomi Mi 10. Тоді ж ми дізнаємося, які саме версії Xiaomi Mi 10 запропонують користувачам в Європі, а також чи з’явиться в якомусь регіоні за межами Китаю більш цікава модель Xiaomi Mi 10 Pro 5G.

Xiaomi Mi 10 отримав вигнутий екран AMOLED з частотою оновлення 90 Гц, однокристальну систем Snapdragon 865 SoC, акумулятор ємністю 4780 мА • год з підтримкою 30-ватної швидкої зарядки, а також 108-мегапіксельну камеру.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

YouTube по всьому світу знизить якість трансляції відео до SD

В минуле

Сотовый оператор запустил рекордно дешевый тарифный план

В майбутнє

Також буде цікаво