Hardnews

У вас п’ять днів: клієнтів ПриватБанку лякають новим повідомленням

ПриватБанк

Користувач великого українського банку «Приватбанк» скаржиться на фінустанову через неякісне обслуговування. На вимогу установи жінка актуалізувала свої дані, проте ці заявки продовжують приходити, незважаючи на всі дії клієнтки.


Даний відгук з’явився на сторінці сайту Мінфін в спеціальному розділі, присвяченому «Приватбанку». Жінка написала, що є ФОПом, у неї в «ПриватБанку» відкритий як особистий рахунок, так і для бізнесу, обома акаунтами дівчина користується постійно. Ще в кінці 2020 року в кабінеті особистого профілю з’явилося попередження, що клієнту потрібно з’явитися у відділенні банку і актуалізувати свої дані, інакше фінустанова розірве з ним співпрацю. Жінка виконала вимогу – з’явилася в відділення і надала всі необхідні документи, включаючи паспорт і код. Через півмісяця ситуація повторилася – додаток запросив актуалізацію даних.

Коли дівчина вирішила прояснити ситуацію у оператора «гарячої лінії», то він заявив, що система не розпізнала паспорт дівчини, а також їй необхідно надати довідку про доходи. Клієнтка заперечила, заявивши, що в бізнес-версії надавала річний звіт ФОП, проте представник банку сказав, що цей документ не є доказом. Дівчина заявила, що у неї немає інших договорів, адже вона ФОП на єдиній системі, тому їй не потрібно за законом брати з деяких клієнтів письмовий договір. Тоді оператор запропонував їй скласти договір, за яким вона щось продавала, наприклад, машину або будинок, і надати це в якості джерела заробітку.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

5 частих помилок, які українці роблять біля банкомату

В минуле

Монобанк заганяє клієнтів в кредит навіть без їх згоди

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle