Hardnews

Фахівцям здається, що в Sony PlayStation 5 «обманний 4К» і є проблемні моменти щодо ігор

PlayStation 5

Не дивлячись на те, що статистичні показники ігрової приставки Xbox Series X перевищують PlayStation 5, багато спеціалістів вважають за кращу все ж консоль від Sony. Вони аргументують це тим, що в неї надшвидкий SSD, а ще унікальні можливості ґеймпада DualSense. Хоча, за словами авторитетного аналітика Джеффа Грабба, поспішати з висновками не слід, тому що в PS5 є істотні «вади».


На сторінці Twitter відомий інсайдер опублікував пост, що критично оцінює роботу технології SmartShift. У заяві про щось конкретне не йдеться. Грабб вказує на «промах» розробників PlayStation 5, які не роз’яснили всі тонкощі роботи технології тим, хто створив софт та ігри для консолі. Йому здається, що про цю проблему стане відомо протягом перших місяців продажів.

Річ у тім, що SmartShift є технологією, котра розподіляє ліміт запитуваної потужності між процесором і відеокартою. Мається на увазі: якщо продуктивна потужність відеокарти під час гри видаватиме максимум, то частина цього навантаження перерозподілиться на CPU. У підсумку, даного процесу сумарний ліміт запитуваних ресурсів буде покритий повністю. Тобто гра працюватиме для «максималки». Якщо розробникам ігор не до кінця зрозумілий принцип роботи SmartShift, то виникнення проблем в майбутньому цілком логічне.

PlayStation 4

З подібною заявою виступив іще один з інсайдерів Dusk Golem. На його думку, власників приставки PlayStation 5 очікує «фальшиве розширення 4К». Вони мають на увазі, що картинка, яка передаватиметься на екран буде низької якості, але апскейлам зображення за допомогою різних технологій оброблювання вдасться максимально наблизити її до 4К.

Так чи інакше, вірити словам авторитетних аналітиків IT-індустрії на 100% також не варто. Геймерам залишається лише на практиці порівняти нові консолі від Microsoft і Sony й, таким чином, спростувати або підтвердити припущення інсайдерів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо краще місце для роботи в Україні

В минуле

MIUI 12 з Android 10 і 11 стала доступною для 35 смартфонів Xiaomi

В майбутнє

Також буде цікаво