Hardnews

Вчені розповіли, чому коронавірус потрібно лікувати терміново

Видання American Journal of Roentgenology опублікувало результати нового дослідження китайських вчених, в рамках якого вони розповіли, чому коронавірус потрібно лікувати терміново.


В ході дослідження вчені розділили 25 інфікованих коронавірусом людей на дві групи. Так, якщо в учасників першої групи між виявлення діагнозу і початком терапії пройшло менше трьох днів, то до другої групи потрапили пацієнти, у яких цей час склав більше трьох днів.

Аналізуючи показники двох груп вчені виявили, що пацієнти, які почали лікуватися в терміновому порядку мали кращі результати аналізів. Крім того, вони вилікувалися приблизно за шість днів з початку терапії, тоді як учасники другої групи, які почали отримувати лікування трохи пізніше – видужували в середньому до 13 днів. Цим і зумовлена терміновість лікування коронавірусу.

Крім того, згідно з даними доктора Го Цюань Хуань з Другої народної лікарні в Уху, який і проводив це дослідження, швидке реагування на інфікування коронавірусом дозволить зменшити ймовірність наслідків, які можуть спіткати в ході хвороби.

Читай наші новини в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button