Hardnews

PlayStation 5 Pro зможе запускати VR-ігри при 120 кадрах в секунду

PlayStation 5 Pro

Sony запатентувала консоль з двома відеокартами. Про це повідомляє видання GSM Arena.


У відповідному документі розкриваються подробиці щодо приставки, що має два графічних процесора. Як повідомляється, вони можуть працювати або окремо, або спільно. У цьому випадку збільшується продуктивність пристрою і знижується загальне навантаження на систему. Журналісти вважають, що опублікований патент може побічно підтверджувати той факт, що інженери японської корпорації працюють над PlayStation 5 Pro.

У документі детально описується пристрій приставки з двома графічними процесорами. Інженери підкреслюють, що реалізація ідеї пристрою з двома відеокартами набагато складніша, ніж пристрій аналогічного ПК. В процесі роботи пара графічних процесорів буде спільно обробляти кожен кадр і передавати його на модуль відеовиходу. Потенційно це може забезпечити більш високу якість VR-ігор в розширенні 4K з частотою оновлення зображення 120 кадрів в секунду.

У патенті також згадується можливість запуску хмарних ігор. Інженери уточнюють, що нова приставка повинна отримати додаткові датчики, включаючи NFC, GPS, інфрачервоний порт та інші.

Патент на реєстрацію винаходу був поданий в січні 2019 року і опублікований в липні 2020 року. У грудні документ був розкритий на сайті FPO.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Кращі смартфони 2020 року з індикатором повідомлень

В минуле

Українцям розповіли, чим небезпечне синє світло від екранів смартфонів

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle