Hardnews

Термінал «ПриватБанку» забрав гроші і не перевів їх на рахунок

термінал приватбаку

Черговий клієнт українського банку «ПриватБанк» поскаржився на фінустанову, а конкретно – на роботу терміналів компанії. Згідно з його заявою, автомат отримав гроші, які помістив користувач, але не перевів на зазначений рахунок, в той час як представники «Привату» заявляють, що зможуть повернути кошти тільки після інкасації терміналу.


Як це часто буває, клієнт не став тягнути час і відразу поскаржився на банк, залишивши негативний відгук на сайті Мінфіну. У повідомленні він уточнив, що користується терміналами «ПриватБанку» постійно, однак такий випадок стався з ним вперше. Він вирішив перерахувати на свій рахунок 4500 гривень, помістив кошти в банкомат, той прийняв купюри, але в момент перерахування на екрані з’явилося повідомлення про помилку, а потім виріб перезавантажився. Коли термінал відновив працездатність, то він працював в штатному режимі, чекаючи клієнта. Користувач перевірив свій рахунок, проте кошти не зарахувалися.

ПриватБанк

Зв’язавшись з представниками банку, клієнт описав ситуацію і попросив допомоги. Оператор «гарячої лінії» заявив, що кошти тепер отримати назад можна буде тільки після проведення інкасації терміналу. Користувача це не влаштувало, тому що перерахована сума для нього була вирішальною в особистому житті, тому йому потрібно або отримати її назад, або зарахувати на рахунок. Оператор заявив, що ніяк допомогти не може, після чого чоловік і написав негативний відгук. Там в коментарях йому відповів представник банку, який пояснив ситуацію. За заявою співробітника «ПриватБанку», кошти вийде повернути тільки після того, як інкасатори вилучать гроші з машини, порахують і переконаються, що зайві 4500 гривень там дійсно є.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Україні рекордно подешевшав маленький iPhone 12 mini

В минуле

Українських користувачів Viber атакують одразу двома методами

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle