Hardnews

OnePlus 8 вийде одразу у трьох різних варіантах

Обговорення
OnePlus 7T

Анонс нових смартфонів OnePlus, згідно з ранніми даними, мав би відбутися в квітні або травні. Як повідомляє джерело, посилаючись на близького до компанії інформатора, представлять апарати вже на другому тижні квітня.


Джерело зазначає, що глобальний і індійський анонс пройдуть або в один день, або дуже близько один до одного, як і в минулі роки.

Очікується, що в цьому році OnePlus випустить не тільки моделі OnePlus 8 і 8 Pro, але і модель OnePlus 8 Lite, хоча буквально в тому році глава компанії говорив, що виробник не має наміру змінювати свою стратегію випуску тільки флагманських пристроїв.

Втім, OnePlus 8 Lite може бути не більше дешевої моделлю, а просто більш компактною з тими ж основними параметрами, що і у OnePlus 8. Хоча раніше були чутки, що молодша модель отримає SoC MediaTek Dimensity 1000, а НЕ Snapdragon 865, а також дисплей діагоналлю 6,4 дюйма.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Samsung Galaxy A21 виявився не таким як очікувалось

В минуле

iPhone 9 вперше показали в руках користувача

В майбутнє

Також буде цікаво