Hardnews

Революційний Vivo APEX 2020 показали на відео

Обговорення
Vivo Apex 2020

Як ми вже повідомляли, компанія Vivo представила третє покоління концептуального смартфона APEX 2020 з безмежним екраном FullView, який зігнутий з боків на 120 °, безперервним оптичним зумом і балансною стабілізацією камери. Тепер же в нашому розпорядженні з’явився російськомовний ролик і нові деталі.


Завдяки підекранній (In-Display) камері і бездротовій зарядці Vivo Wireless Super FlashCharge 60W APEX 2020 отримав монолітний дизайн (Super Unibody) без кнопок і отворів. Крім того, Vivo додала балансну стабілізацію в основну камеру смартфона, яка обладнана 5-7,5-кратним безперервним оптичним зумом.

Екран має діагональ 6,45 дюйма. Фізичні кнопки замінені віртуальними, чутливими до натискання. «Невидима» фронтальна камера є частиною Super Unibody-дизайну без будь-яких отворів.

Завдяки спеціальному шару пікселів вдалося збільшити світлопроникність екрану над фронтальною камерою в 6 разів у порівнянні з рештою поверхні екрану. Це дозволяє зменшити інтерференцію, оптичні спотворення і відблиски, а спеціальні алгоритми оптимізації покращують якість фотографії. Фронтальна 16-мегапіксельна камера оснащена фоточутливим сенсором з технологією 4-в-1 (Quad Bayer).

APEX 2020 є першим в світі смартфоном, оснащеним функцією безперервного зуму високої якості (5-7.5х). Смартфон оснащений 4 групами лінз з двома фіксованими і двома рухомими оптичними елементами, що забезпечує безперервний зум і фокусування в режимі реального часу. Весь перископний модуль має товщину всього 6,2 мм.

Vivo додала балансну стабілізацію в основну камеру APEX 2020. Ця технологія забезпечує стабілізацію у всіх напрямках з поліпшеними характеристиками. Лабораторні тести показують, що в порівнянні з традиційною системою оптичної стабілізації кут стабілізації збільшений на 200%. Ця функція значно зменшує розмиття, викликане тремтінням рук. Крім того, нічна зйомка з рука також виведена на новий рівень.

APEX 2020 оснащений революційної бездротовою зарядкою Super FlashCharge 60W, яка заряджає смартфон з акумулятором 2000 мА • год всього за 20 хвилин.

Також смартфон отримав підтримку технології Screen SoundCasting третього покоління, яка перетворює дисплей в динамік. А функція Instant Photobomb Removal дозволяє миттєво видаляти зайві деталі з фотографій.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Київстар доповнив деякі тарифні плани безлімітним інтернетом

В минуле

Найдешевший 5G смартфон Xiaomi суттєво впав в ціні

В майбутнє

Також буде цікаво