Hardnews

Експерт назвав смартфони, що вибухають

Обговорення

В руках може вибухнути будь-який смартфон, у якого є проблеми з акумулятором. До вибуху може привести контакт з водою, удар або тривала зарядка. Про це розповів партнер і директор компанії «Інтелектуальний Резерв» Павло М’ясний.


«Найчастіше вибухають смартфони компанії Samsung, яка навіть змушена була на хвилі паніки відкликати всі телефони Galaxy Note 7 з продажу. Також відомі випадки, коли в руках у користувачів вибухала продукція Apple – не тільки айфони, але і Айпад », – назвав смартфони фахівець.

Щоб уникнути подібної події, потрібно запобігати негативному вплив на батарею гаджета. А саме не перегрівати і не гнути пристрій, не користуватися невідповідною зарядкою і не упускати його на тверду поверхню. Якщо щось з цього сталося, а акумулятор всередині телефона здувся – батарею потрібно терміново замінити, підсумував М’ясний.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Функціонал Viber поповнився унікальною можливістю

В минуле

Как выбрать преобразователи частоты?

В майбутнє

Також буде цікаво