Hardnews

Названо спосіб знайти будь-який телефон без геолокації

Смартфон зимою

Найпоширеніший спосіб визначення місця розташування смартфона – використовувати GPS, однак при вимкненій геолокації знайти зниклий пристрій стає дуже нелегко. Однак існує спосіб знайти телефон без геолокації.


У смартфонів на базі IOS і Android є функція «знайти телефон». У разі втрати апарата вона допомагає встановити його геолокацію через зареєстрований Google або ICloud-аккаунт. І ось якщо геопозиціонування відключено, то зберегти місцезнаходження пристрою в таємниці все одно не вдасться.

– При використанні в мобільних пристроях сім-карти відбувається автоматичне підключення до прилеглої вишки. Можна легко визначити місце розташування абонента, використовуючи інформацію про рівень стільникового сигналу між його телефоном і цієї вишкою, – пояснюють експерти.

Точність такого методу не дуже велика, та й дані про сигнал і вишку має тільки провайдер. Надати цю інформацію він може тільки за запитом компетентних органів. Тому при втраті телефону краще відразу звернутися до правоохоронців. У заяві необхідно вказати IMEI-код апарату – в разі крадіжки, навіть якщо буде проведена заміна сім-карти, телефон зможуть знайти і при вимкненій геолокації.

Експерти відзначають, що іноді розташування телефону також визначають по геотегах під фото і відео в соціальних мережах.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Як Apple обдурила всіх покупців iPhone

В минуле

В Xiaomi заявили 51 смартфон на отримання MIUI 13

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle