Названо непотрібні послуги, за які продавці консультанти беруть гроші в магазинах

Зараз на головній

Мало хто знає, але багато послуг, які вам активно нав’язують набридливі продавці в магазинах побутової техніки, абсолютно марні. Читайте нашу статтю і будете знати про найпоширеніші способи виманювання грошей з наївних покупців.


Страховка

Якщо вам коли-небудь запропонують переплатити за страховку – твердо говорите ні і не вірте в історії продавців-консультантів. Вони розповідатимуть, як чоловік сестри розбив телефон, а за рахунок страховки йому повністю відшкодували всі збитки і на отримані гроші він купив новий смартфон. Це повна лажа.

Найчастіше продавці пропонують ДРГ – додаткові рік-два гарантії. Марність такої страховки в тому, що вона поширюється виключно на заводський брак. Ну а тепер уявіть ймовірність того, що ви купили смартфон з браком і він дав про себе знати через два роки, а не в перші місяці експлуатації, коли ще діє звичайна безкоштовна гарантія від виробника. Такого просто бути не може – всі заводські дефекти виявляються практично відразу ж.

Установка необхідного ПО або первісне настроювання

Ще один популярний серед продавців-консультантів спосіб витягнути гроші з покупців. Особливо часто цей прийомчик вони використовують проти пенсіонерів або молодих людей, які настільки раді купівлі смартфона, що втратили всяку пильність. При цьому продавці кажуть, що без цього ПО пристрій просто не буде нормально працювати. На ділі ж мова йде про звичайні банківські додатки, месенджери, навігатори та інший софт, який може скачати з Плей Маркета може будь-який бажаючий.

Аксесуари

Це не зовсім непотрібна послуга, але тут продавці користуються своєю нахабністю і нав’язують покупцеві те, що йому абсолютно не потрібно. Тому радимо нашим читачам не боятися говорити ні і твердо давати відмову на пропозицію докупити захисне скло, чохли або додаток. Звичайно, за умови, що вони вам дійсно не потрібні.

Наклеювання скла

Спірний момент. Так, не кожен покупець смартфона зможе самостійно ідеально наклеїти захисне скло. В такому випадку куди простіше заплатити фахівцеві. Однак, насправді в цьому немає нічого складного. В інтернеті повно гайдів, що розповідають про те, як наклеїти захисне скло без бульбашок. Витратьте півгодини свого часу і у вас все вийде.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,077Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Наскільки точно здійснює виміри віртуальна рулетка на iphone

На смартфонах з'являється все більше корисних додатків, які можна застосовувати в реальному житті: рулетка, рівень, крокомір, пульсометр та ін....

Більше схожих статей